E-POE KASUTUSLEPING

 1. E-pood
 2. Üldsätted
 3. Tooted ja ostu sooritamine
 4. Hinnad
 5. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused
 6. Lepingust taganemine
 7. Tagastusõigus
 8. Pretensioonide esitamine
 9. Isikuandmed
 10. Vastutus
 11. Erimeelsused
 12. Kasutustingimused

Veetapesu OÜ, registrikood 10567943 (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab Veetapesu e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

1. E-POOD
1.1 Veetapesu e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.

 

2. ÜLDSÄTTED
2.1 Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.
2.2 Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.
2.3 Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajale.

 

3. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE
3.1 E-poes kuvatavad tooted on laos olemas. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides.
3.2 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või maksame raha tagasi. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
3.3 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.
3.4 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.
3.5 Teenuse kasutaja kinnitab, et on vähemalt 16 aastane.
3.6 Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi või teiste makseviiside vahendusel mis on e-poes kasutusel.
Teie tellimus tühistatakse juhul, kui Te ei ole 24 tunni jooksul ostusummat tasunud.
3.7 Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
3.8 Müük toimub siis, kui Teenuse kasutaja on saatnud E-poe interneti lehe kaudu tellimuse ning on tellimuse eest tasunud.
OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE
3.9 Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete toote juures klikkinud lingile „LISA KORVI“.
3.10 Ostukorvis olevate toodete arvu saate vajadusel muuta. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „UUENDA OSTUKORVI“.
3.11 Kassa lehel sisestage nõutavad andmed ja valige Teile sobiv transpordiviis.
Kui Teil on sooduskupong, siis vajutage hiirega “Kui Sul on sooduskupong, siis palun sisesta see siia” peale ja sisestage see kasti. Kupongi kinnitamiseks klikake "KASUTA KUPONGI" nupule.
Kui Te olete varem püsikliendiks registreerinud ja sisse loginuna ostnud, siis on Teile kogunenud Veetapesu lojaalsuspunkte. Nende kasutamiseks klikake “RAKENDA BOONUSPUNKTID” tekstile. Nii muutub Teie makstav summa kuni 5€ võrra väiksemaks.
Nüüd valige endale sobiv transpordi viis.
Kui olete sisse loginud, siis transpordi viiside all näete selle ostu eest saadavaid uusi lojaalsus boonuspunkte ja sulgudes summat mida Te teenite kui tellimus on makstud ja täidetud. Seda summat saate kasutada allahindlusena järgmise tellimusega.
Edasi valige Teile sobilik makseviis ning klikake "ESITA TELLIMUS” nupule. Nüüd suunatakse Teid makseteenuse pakkuja lehele. Sisestage paroolid, tasuge ja lõpus klikake "Tagasi kaupmehe juurde" nupule. Kui makse saab tehtud, siis läheb Teie tellimus töösse.
3.12 Palun olge tellija andmete lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
3.13 Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Veetapesu OÜ arvelduskontole.

 

4. HINNAD
4.1 Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
4.2 Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

 

5. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED
Tarneaeg: Eesti piires 1-3 tööpäeva.
Tööpäeval, enne kell 12:00 tehtud makstud tellimus läheb samal tööpäeval töötlusesse ja saadame sama tööpäeva õhtul teele. Tavaliselt on see järgmisel tööpäeval sihtpunktis.
Nädalavahetusel või riiklikel pühadel tehtud tellimused lähevad töötlusesse järgmisel tööpäeval.
Tarneviisid on:
5.1 DPD pakiautomaati (kasutatav vaid plusskraadidega).
Kui Teie pakk on kohale jõudnud, siis saadetakse Teile teavitus ja pakiautomaadi ukse avamise kood nii tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS teel kui ka e-mailile.
5.2 Itella SmartPOST pakiautomaati (parim valik miinuskraadidega).
SmartPost abiga saame Teie pakid toimetada kiirelt ja hõlpsasti kohale nii Eesti kui Soome!
Neid siseruumides asuvaid pakiautomaate soovitame kasutada siis kui väljas on miinuskraadid. Nii ei teki võimalust, et puhastusvedelik ära külmub.
Kui Teie pakk on pakiautomaati kohale jõudnud, siis saadetakse Teile teavitus ja pakiautomaadi ukse avamise kood nii tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS teel kui ka e-mailile.
5.3 Omniva pakiautomaati (kasutatav vaid plusskraadidega).
Kui Teie pakk on pakiautomaati kohale jõudnud, siis saadetakse Teile teavitus ja pakiautomaadi ukse avamise kood nii tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS teel kui ka e-mailile.
5.4 Itella SmartKULLER (parim valik miinuskraadidega).
Siin saate valida endale sobiva kättetoimetamise ajavahemiku. Kas siis:
- Igal ajal
- 9.00 - 17.00
- 17.00 - 21.00
Teile helistatakse ette ja lepitakse kokku teile sobiv paku kätte saamine.

 

6. LEPINGUST TAGANEMINE
6.1 Kui Teenuse kasutaja soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub Teenuse kasutaja sellest võimalikult kiiresti Teenuse osutajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@veetapesu.ee E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Teenuse kasutaja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).
6.2 Kui taganemisavaldus jõuab Teenuse osutajani peale Teenuse osutaja poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt E-poe Kasutuslepingu peatükile „Tagastusõigus”.
6.3 Teenuse osutaja kannab Teenuse kasutajale tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul alates lepingust taganemise teate kätte saamisest.
6.4 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

 

7. TAGASTUSÕIGUS
7.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 60-päevane tagastusõigus.
7.2 Tagastatav toode peab olema täiskomplektne, originaalpakendis. Puhastusvaha kogus peab olema ligilähedane sellele kui palju seda oli ostu hetkel kuid mitte vähem kui 10ml algsest kogusest.
7.3 Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile info@veetapesu.ee
7.4 Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.
7.5 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva pärast tagastatud kauba kätte saamist.
7.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuseosutajale.
7.7 Teenuse kasutaja tasub kauba tagastamise transpordi kulud esialgu ise. Juhul kui kaup on korrektsena tagasi jõudnud Teenuseosutajani ja ta on selle üle vaadanud ning pretensoioone pole, siis maksab Teenuse osutaja Teenuse kasutajale transpordi summa võrra suurema summa tagasi.

 

8. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD
8.1 E-poest müüdud toodetele kehtib võs §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

 

9. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE
9.1 Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks.
9.2 Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud Teenuse osutajale teatavaks saanud Teenuse kasutaja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Teenuse kasutajale.
9.3 Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvalist SSL andmesidet.
9.4 Teenuse osutaja sisestatud kaardi andmeid ei näe. Tehingu tegemiseks suunatakse kaardi valdaja Kaardikeskuse turvalisesse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete sisestus kaardi valdaja poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris.
9.5 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.
9.6 Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Teenuse kasutaja tellimuse kohta - isikukood, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, aadress, sünni päev, -kuu ja -aasta, sugu, tarnimise viis, kasutatud makseviis, E-poe Kasutuslepinguga nõustumine, müügipakkumiste saatmisega nõustumine, elektronposti aadressil vabatekstina sisestatud märkused.
9.7 Isikuandmeid töötleb Veetapesu OÜ, registrikood 10567943
9.8 Teenuse kasutaja isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Teenuse kasutajale edastakse kulleriteenust osutavaile ettevõttele.
9.9 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
9.10 Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
9.11 Teenuse osutaja jätab endale õiguse edastada Teenuse kasutajat puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub Teenuse kasutaja või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.
9.12 Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.
9.13 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.
9.14 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tulevikus nõuandeid tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

 

10. VASTUTUS
10.1 Teenuse osutajal lasub vastutus toote müügihinna ulatuses.
10.2 Teenuse kasutaja kohustub kasutama E-poe teenust üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.
10.3 Teenuse kasutaja vastutab täielikult E-poe Kasutuslepingu tingimuste vastasest ning seaduse või heade tavade vastasest E-poe kasutamisest tekkinud kahjude eest Teenuse osutajale, teistele Teenuse kasutajatele või kolmandatele isikutele.

 

11. ERIMEELSUSED
11.1 E-poe Kasutuslepingust tulenevad erimeelsused Teenuse kasutaja ning Teenuse osutaja vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Esmalt tuleb suhelda telefoni ja /või e-maili teel. Võimalusel saada kokku ning püüda probleem lahendada ning saavutada kahepoolne kokkulepe. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Harju Maakohtus.

 

12. KASUTAMISTINGIMUSED
12.1 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.
12.2 Tellimuse esitamisel nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.