Kontakt | Veetapesu | Luksuslik palmivahaga puhastusvahend

KONTAKT

"Palun võta minuga julgelt ühendust, sest ma tõesti tahan Sind aidata."

Andrus Sumberg

Juhatuse liige
Mobiil: +372 5668 9799
E-post: andrus.sumberg@veetapesu.ee

Veetapesu OÜ

Reg. nr. 10567943
VAT: EE101230847

Arveldusandmed:
LHV pank: EE217700771001160003
SEB pank: EE661010220196201224
Swedpank: EE682200221020149704
Luminor: EE211700017003397800
Coop Pank: EE844204278607015909
Citadele: EE291200001234291639

Kui te maksate pangaülekandega, siis palun kirjutage makse selgitusse tellimuse number.

NB! Kui teil e-poe tellimuse tasumine pangalingi kaudu mingil põhjusel ebaõnnestus ja tasusite pangaülekandega ükskõik millisele Veetapesu OÜ arveldusarvele, siis kauba kiireks tarneks palume teil peale pangaülekande tegemist saata meie e-mailile: info@veetapesu.ee pangamakse kviitung.
Nii me teame, et makse on laekunud ja saame teie kauba kohe teele saata.

Ette tänades, kauakestvat puhtust ja ainult head soovides,

Andrus Veetapesust

Saad meiega ühendust võtta ka kontaktivormi kaudu