Telli telefoniga | Veetapesu | Luksuslik palmivahaga puhastusvahend

TELLI TELEFONIGA

Helista: +372 5668 9799

Kui Veetapesu e-poest tellimine mingil põhjusel ei õnnestu, siis nüüd on telefoni teel ka võimalus tellimus esitada.

Ootame teie kõnesid tööpäevadel:

E-R ajavahemikul: 10:00 - 18:00

Tellimuse jaoks on tarvis:

- teie ees- ja perekonnanime
- teie mobiilinumbrit
- teie e-maili aadressi
- infot selle kohta, millisesse pakiautomaati soovite oma paki tellida

Veetapesu OÜ

Reg. nr. 10567943
VAT: EE101230847

Arveldusandmed:
LHV pank: EE217700771001160003
SEB pank: EE661010220196201224
Swedpank: EE682200221020149704
Luminor: EE211700017003397800
Coop Pank: EE844204278607015909
Citadele: EE291200001234291639

Enne tellimist palun vaata välja e-poe tooted, nii tead, mille kohta küsida ja tellida