Must Reede: telli palmivaha ja saa eriti tõhus 🎁kingitus kaasa (väärtus 17.80€)

Kui hindad puhast kodu ja soovid koristamisele kulutada võimalikult vähe aega, siis see pakkumine on mõeldud just Sulle!


Mida katlakivieemadaja suudab:

Ainult Musta Reede raames (22-24.11):

✅  Ostes 250ml või suurema palmivaha 🎁KINGITUSEKS kaasa 60ml tugeva katlakivi eemaldaja kontsentraadi + mugava 500ml pihustiga pudeli selle pinnale kandmiseks. (väärtus 17.80€)
✅  Ostes väiksema kui 250ml palmivaha saad kingituseks kaasa 60ml tugeva katlakivi eemaldaja kontsentraadi (väärtus 9.90€)
✅  Katlakivi eemaldaja saab tõesti jagu ka kõige jonnakamast mustusest Sinu vannitoas (vaata pilti vasakul)
✅  60 päeva raha tagasi garantii.
✅  Palmivaha sobib kasutamiseks kõikidel kõvadel ja siledatel pindadel nagu: AKNAD, PEEGLID, KLAASID, EKRAANID, PRILLID, EHTED jne.
✅  Kuluta koristamisele 4x vähem aega.
✅  Kauemkestev puhtus.
✅  Väga lihtne kasutada.

Kui soovid oma kodu kiiresti ja soodsamalt puhtaks saada, siis lisa järgnevatesse lahtritesse oma kontaktandmed:

PS! Liitumine ei kohusta Sind millekski ja nõmedat spam-i me Sulle saatma ei hakka!

KAMPAANIA ALGUSENI:

Klientide tagasiside:

Jaanus Koort (Kanal 2-st)

"Veetapesu on selline asi, et kui seda esmapilgul nägin, siis ega ma sellesse eriti ei uskunud. Arvasin, et tegemist on järjekordse tootega, mille kohta räägitakse ilusaid sõnu, kuid reaalsus on hoopis vastupidine. Õnneks ma eksisin ja Veetapesu päriselt ka toimib! Näiteks üürikorteris elades olid mul teeäärsed aknad väga mustaks läinud. Oleks ma hakanud erinevate vahenditega jamama - ma oleks end vist sandiks küürinud. Veetapesu tegi puhastamise kordades lihtsamaks, mugavamaks ja kiiremaks. Olen Veetapesu ka autoklaaside puhastamisel kasutanud ja väga super! Vaha kiht jääb peale ja uus mustus ei kinnitu nii kiiresti kui muidu."

Helen Paesild

"Suurepärane toode ning 100% reklaamile vastav. Vahetasin oma aknapesuroboti Veetapesu vastu välja. Aknapesu ei saa enam olla lihtsam ning tulemus on vaevata suurepärane. Kõrgläikega köögikapid said vaevata puhtaks. Suur peegelkapp läigib. Käed on peale suurt koristust ikka pehmed ja hästi lõhnavad. AITÄH!"

Kaido Pajumaa (koolitaja)

"Maja ehitamise käigus plätserdasid ehitajad vannitoaplaate, mida nad püüdsid kõikvõimalike vahenditega tulutult puhastada. Siis nägin Veetapesu reklaami ja mõtlesin, et proovin, kuna mõned aastad tagasi olin seda kasutanud. Ja uskuda või mitte, töötaski. Olin väga positiivselt üllatunud."


Siin on Veetapesu klientide lemmiktooted:

Palmivaha 500ml kmpl "Koduproff"
+ 500ml täitepudel

Palmivaha 500ml kmpl
"Koduproff"

Palmivaha 60ml kmpl
“Stardikas”


Liitu pakkumisega ja saad:

✅ Kõik Veetapesu tooted -15%
✅ 60 Päeva raha tagasi garantii
✅ Ainult 1 päev

PS! Liitumine ei kohusta Sind millekski ja nõmedat spam-i Sulle saatma ei hakka!