Sooviksid kodu korda saada kordades kiiremini ning väiksema vaevaga?

Veetapesu luksuslik palmivahaga puhastusvahend eemaldab ka raske mustuse ja vahatab ühekorraga kõiksugu kõvad ja siledad pinnad. Kaitsev vahakiht on nähtamatu, kuid järgmisel koristusel piisab kuivast lapitõmbest, et pinnad taas särama lüüa.


Vaata Kanal2 videost, kuidas Veetapesu toimib:

Millised on Veetapesu eelised teiste puhastusvahendite ees?

✅  Mida aeg edasi, seda harvem tuleb samu pindasid uuesti puhastada!
✅  Lihtne kasutada!
✅  Vedelikku kulub väga vähe! 60ml-ga saab klaas- ja peegelpindasid ca 33 – 66 m2 kauemkestvalt puhtaks.
✅  Meeldiva lõhnaga!
✅  Suur aja kokkuhoid! Kui enne kulus kodu puhastamisele 60-minutit, siis nüüd kulub Veetapesuga puhastamiseks  15-minutit.
✅  Sobib kasutamiseks kõvadel ja siledatel pindadel nagu: AKNAD, PEEGLID, KLAASID, EKRAANID, PRILLID, EHTED jne.
✅  Parim hinna & kvaliteedi suhe!

20 - 22 oktoober on KÕIK Veetapesu tooted -10%!

Kui soovid pakkumisest osa saada, siis lisa järgnevatesse väljadesse oma eesnimi ja email ning teavitame Sind koheselt kui kampaania algab.

PS! Me ei jaga Sinu mailiaadressi mitte kunagi kolmandate osapooltega! Soovi korral saad Veetapesu kliendikirja listist igal ajahetkel lahkuda!


Klientide tagasiside:

Jaanus Koort (Kanal 2-st)

"Veetapesu on selline asi, et kui seda esmapilgul nägin, siis ega ma sellesse eriti ei uskunud. Arvasin, et tegemist on järjekordse tootega, mille kohta räägitakse ilusaid sõnu, kuid reaalsus on hoopis vastupidine. Õnneks ma eksisin ja Veetapesu päriselt ka toimib! Näiteks üürikorteris elades olid mul teeäärsed aknad väga mustaks läinud. Oleks ma hakanud erinevate vahenditega jamama - ma oleks end vist sandiks küürinud. Veetapesu tegi puhastamise kordades lihtsamaks, mugavamaks ja kiiremaks. Olen Veetapesu ka autoklaaside puhastamisel kasutanud ja väga super! Vaha kiht jääb peale ja uus mustus ei kinnitu nii kiiresti kui muidu."

Helen Paesild

"Suurepärane toode ning 100% reklaamile vastav. Vahetasin oma aknapesuroboti Veetapesu vastu välja. Aknapesu ei saa enam olla lihtsam ning tulemus on vaevata suurepärane. Kõrgläikega köögikapid said vaevata puhtaks. Suur peegelkapp läigib. Käed on peale suurt koristust ikka pehmed ja hästi lõhnavad. AITÄH!"

Kaido Pajumaa (koolitaja)

"Maja ehitamise käigus plätserdasid ehitajad vannitoaplaate, mida nad püüdsid kõikvõimalike vahenditega tulutult puhastada. Siis nägin Veetapesu reklaami ja mõtlesin, et proovin, kuna mõned aastad tagasi olin seda kasutanud. Ja uskuda või mitte, töötaski. Olin väga positiivselt üllatunud."


Nii head pakkumist ei tule enam pikalt!

Ära jää suurest soodustusest ilma ning liitu kohe siin: