Esimene ost 5€ soodsam!

Koristamine on tüütu, sest see nõuab palju aega!

Veetapesu luksuslik palmivahaga puhastusvahend eemaldab ka raske mustuse ja vahatab ühekorraga kõiksugu kõvad ja siledad pinnad. Kaitsev vahakiht on nähtamatu ning järgmisel koristusel piisab kuivast lapitõmbest, et pinnad taas särama lüüa.


Kuidas Veetapesu töötab:

Mis teeb Veetapesu niivõrd heaks?

✅  Esimene ost 5€ soodsam! 
✅  Kiire tarne
✅  60 päeva raha tagasi garantii
✅  Sobib kasutamiseks kõvadel ja siledatel pindadel nagu: AKNAD, PEEGLID, KLAASID, EKRAANID, PRILLID, EHTED jne.
✅  Kehtib vaid soodustusele registreerunud inimestele
✅  Kauemkestev puhtus
✅  Lihtne kasutada ja vedelikku kulub vähe!

Kui soovid esimese ostu 5€ soodsamalt sooritada ning kodu kiiresti ja kauemkestvalt puhtaks saada, siis lisa järgnevatesse lahtritesse oma eesnimi & email:

PS! Liitumine ei kohusta Sind millekski ja tüütut spam-i Sulle saatma ei hakka!


Klientide tagasiside:

Jaanus Koort (Kanal 2-st)

"Veetapesu on selline asi, et kui seda esmapilgul nägin, siis ega ma sellesse eriti ei uskunud. Arvasin, et tegemist on järjekordse tootega, mille kohta räägitakse ilusaid sõnu, kuid reaalsus on hoopis vastupidine. Õnneks ma eksisin ja Veetapesu päriselt ka toimib! Näiteks üürikorteris elades olid mul teeäärsed aknad väga mustaks läinud. Oleks ma hakanud erinevate vahenditega jamama - ma oleks end vist sandiks küürinud. Veetapesu tegi puhastamise kordades lihtsamaks, mugavamaks ja kiiremaks. Olen Veetapesu ka autoklaaside puhastamisel kasutanud ja väga super! Vaha kiht jääb peale ja uus mustus ei kinnitu nii kiiresti kui muidu."

Helen Paesild

"Suurepärane toode ning 100% reklaamile vastav. Vahetasin oma aknapesuroboti Veetapesu vastu välja. Aknapesu ei saa enam olla lihtsam ning tulemus on vaevata suurepärane. Kõrgläikega köögikapid said vaevata puhtaks. Suur peegelkapp läigib. Käed on peale suurt koristust ikka pehmed ja hästi lõhnavad. AITÄH!"

Kaido Pajumaa (koolitaja)

"Maja ehitamise käigus plätserdasid ehitajad vannitoaplaate, mida nad püüdsid kõikvõimalike vahenditega tulutult puhastada. Siis nägin Veetapesu reklaami ja mõtlesin, et proovin, kuna mõned aastad tagasi olin seda kasutanud. Ja uskuda või mitte, töötaski. Olin väga positiivselt üllatunud."


Siin on Veetapesu klientide lemmiktooted:

Palmivaha 500ml kmpl "Koduproff"
+ 500ml täitepudel

Palmivaha 500ml kmpl
"Koduproff"

Palmivaha 60ml kmpl
“Stardikas”


Liitu pakkumisega ja saad:

✅ Kõik Veetapesu tooted -15%
✅ 60 Päeva raha tagasi garantii
✅ Ainult 1 päev

PS! Liitumine ei kohusta Sind millekski ja nõmedat spam-i Sulle saatma ei hakka!